Novinky‎ > ‎

Nový formát fungování SANNO

posted Jan 26, 2016, 5:09 AM by Magdaléna o.p.s.
V novém roce bychom rádi do SANNO vlili i novou energii. Pro rychlejší komunikaci jsme založili Facebookovou stránku (odkaz zde), kde uvítáme zprávy, podněty a nápady všech členů. Zároveň lze stránu využít k propagaci SANNO - pokud byste chtěli přizvat spřátelené organizace. 

Rádi bychom vás taky pozvali k úplně novému způsobu fungování. Abychom nezůstávali jen ve virtuáním prostoru, nýbrž abychom i posílili osobní kontakty, chtěli bychom každé dva měsíce stanovit jedno společné téma, které nás všechny zajímá a pálí a setkat se k němu naživo - u kávy, s vlastními nápady a v přátelské atmosféře. K prvnímu setkání vás záhy pozveme. 

A do třetice všeho dobrého, chtěli bychom SANNu vdechnout také něco ducha občanského aktivismu. Všichni máme co říci k tomu, co se děje v našem regionu, a všichni máme svá témata, která nás pálí a k jejichž řešení bychom rádi přispěli. Pojďme sdílet nápady a inspirace a třeba se i představit veřejnosti na společné akci. 

Do nového roku vám přejeme vytrvalost ve vašem velkém díle, sílu, abyste ho dokázali tvořit i nadále a radost znáročné, ale dobře odvedené práce. 

Vaše Magdaléna o.p.s.
Comments